Travel House utazási iroda utazási tanácsadót keres

Turizmus / Hotel / Vendéglátás > Kiutaztatási referens

Irodánkba utazási tanácsadó kollégát keresünk elsősorban európai utak értékesítésére.
favourite
Cégnév
Travel House Utazási Iroda
Elvárások
- Pontosság
- Jó kommunikációs készség
- Tanulékonyság
- Türelem
- Csapatszellem
- Hasonló munkakörben szerzett minimum 1 év tapasztalat
- Magabiztos angol nyelvtudás
Amit ajánlunk
- Jó csapat
- Kellemes irodai környezet
- Folyamatos szakmai fejlődés
- Lehetőség az önálló, kreatív munkavégzésre
Feladatok
Egyéni és csoportos utazások szervezése és értékesítése európai célállomásokra, repülőjegy foglalás, szállásfoglalás, biztosítások ügyintézése.
Előny
Valamely helyfoglaló rendszer ismerete, Amadeus, Galileo, Bistro stb.
Szükséges nyelvismeret
Angol közép
pozíció típusa Pozíció tipusa Gyakorlati hátteret igénylő pozíció (1-3 év)
szükséges végzettség Szükséges végzettség Középfok