Archív

FIGYELEM!
Ez a hirdetés már valószínűleg nem aktuális.

Utazási szakértő - egzotikus utak

Turizmus / Hotel / Vendéglátás > Idegenforgalmi értékesítő

Tapasztalt utazási szakértőt keresünk az Invia.hu-hoz májusi/júniusi kezdéssel!
favourite
Teljes szöveg
Feladatok:
· Beérkező érdeklődések és kérdések megválaszolása,
· Egyedi utazási ajánlatok összeállítása,
· Utazási tanácsadás és utastájékoztatás,
· Szerződéskötés,
· Kapcsolattartás ügyfeleinkkel és a szervező irodákkal (főként telefonon és emailben).
Téged keresünk, ha:
· Középfokú vagy felsőfokú végzettséged van,
· Több éves utazási irodában szerzett tapasztalattal rendelkezel,
· Desztinációs ismeretekkel rendelkezel – kifejezetten az egzotikus úticélokra is,
· Ismerősek Neked az Amadeus, TOMA, Bistro rendszerek.
pozíció típusa Pozíció tipusa Gyakorlati hátteret igénylő pozíció (1-3 év)
szükséges végzettség Szükséges végzettség Középfok