Archív

FIGYELEM!
Ez a hirdetés már valószínűleg nem aktuális.

pénzügyi munkatárs

Turizmus / Hotel / Vendéglátás > Egyéb

A TENSI UTAZÁSI IRODA szakképzett Pénzügyi munkatársat keres
favourite
Elvárások
- min. középfokú szakirányú végzettség
- jó kommunikációs és problémamegoldó készség
- biztos fellépés, rugalmas, határozott, önálló, agilis és nyílt személyiség
- jó időgazdálkodás, szervezőkészség
- precíz, igényes, rugalmas és gyors munkavégzés
- munkabírás, lelkesedés, csapatszellem
- felhasználói szintű számítógépes ismeret (MS Word, Excel, Outlook, Internet – haladó)
- min.5 év pénzügyi/számviteli területen szerzett gyakorlat

Feladatok
- szállító/import számlák rögzítése
- vevő/export számlák elkészítése
- bank rögzítése
- Áfa bevallás előkészítése
Teljes szöveg
A Tensi cégcsoport olyan új kolléga jelentkezését várja, aki szereti a kihívásokat és egy innovatív vállalat remek csapattagjaként barátságos hangulatban szeretne dolgozni.

Pozíció megnevezése: pénzügyi munkatárs

Feladatok:

Elvárások:

Pozíció területe: idegenforgalom
Munkavégzés helye: Budapest

pozíció típusa Pozíció tipusa Gyakorlati hátteret igénylő pozíció (>3 év)
szükséges végzettség Szükséges végzettség Középfok