Archív

FIGYELEM!
Ez a hirdetés már valószínűleg nem aktuális.

A Forbes közösségi média szerkesztőt keres

Marketing / Média > Egyéb

Keressük a Forbes szerkesztőségébe közösségi médiás mindenesünk
favourite
Elvárások
A Forbes hangvételének gyors átvétele, azonosulás a márkával (te leszel a hangunk egy fontos csatornán!)
- Legalább egy év közösségi médiás, kampányoptimilaizálási tapasztalat
Feladatok
- a forbes.hu és a magazin organikus és fizetett közösségi médiás megjelenésének kezelése a szerkesztőségi csapaton belül
- a közösségi médiában feltett kérdések csatornázása illetve megválaszolása
- a Forbes események organikus közösségi médiás megjelenéseinek kezelése
- önéletrajz
- nézd át a forbes.hu cikkeinek facebookos megjelenését és írjál pár változtatási javaslatot maximum 1500 karakterben
-válassz ki 3 cikket, amit a Facebookon posztoltunk, másold ki a poszt szövegét és írjál egy-egy saját verziót mellé, ami szerinted jobb
-a jelentkezés tárgya legyen: "közösségi média szerkesztő"

pozíció típusa Pozíció tipusa Gyakorlati hátteret igénylő pozíció (1-3 év)
szükséges végzettség Szükséges végzettség Középfok