Account Manager

Marketing / Média > Értékesítés, account

A Most! reklámügynökségbe keresünk egy szorgalmas, lelkes, az ügyfelekkel ügyesen bánó account managert.
favourite
Cégnév
Most! Reklámügynökség
Elvárások
- Min. 2-3 éves ügynökségi tapasztalat
- Önálló, precíz és ügyfélközpontú munkavégzés
- Jó kommunikációs készség
- Excel, Word
- Az ügynökségi munka ismerete
Amit ajánlunk
- Változatos feladatok, izgalmas munkák
- Vidám csapat
- Hangulatos iroda
- Érdekes ügyfelek
- Folyamatos megújulási, tanulási és fejlődési lehetőség
Feladatok
- Kapcsolattartás az ügyfelekkel telefonon és e-mailen.
- Projektek teljes menedzselése, briefek elkészítése, szoros együttműködés a grafikusokkal, alvállalkozókkal, nyomdákkal és produkciós cégekkel
- Kampányok adminisztrációja
- Számlák, teljesítésik elkészítése, iktatása
Előny
- Digitális projekt ismeretek
- PPC alapok
Köszönjük!
pozíció típusa Pozíció tipusa Gyakorlati hátteret igénylő pozíció (1-3 év)
szükséges végzettség Szükséges végzettség Középfok