On-line értékesítési vezető

Marketing / Média > Marketing manager

Könnyen lehet, hogy eddig keveset hallottál a Tablogról, de mi 2 éve azon dolgozunk, hogy ez gyorsan és gyökeresen megváltozzon. Egy ügyfelek által már validált irodai vendég és dolgozó érkeztető szolgáltatást fejlesztünk, értékesítünk és viszünk új piacokra. Tőkebevonás után azokat a kulcsembereket keressük csapatunkba, akik majd vezetik a most felgyorsuló növekedésünket és készek felépíteni és vezetni saját szakmai csapatukat.
favourite
Cégnév
Floor99 Proptech Fejlesztő Kft.
Elvárások
• felsőfokú végzettség,
• legalább 5 éves tapasztalat az online értékesítésben,
• előnyt jelent személyes értékesítési tapasztalat,
• B2B értékesítési gyakorlat,
• talpraesett, ambiciózus, tanulni vágyó személyiség,
• napi szinten használható angol nyelvtudás írásban és szóban.
Amit ajánlunk
• Versenyképes fizetés
• Céges laptop
• Fejlődési lehetőség
• éves bónusz
• home office lehetőség
• barátságos, támogató légkör, vidám csapat
• rugalmas szemléletmód
Feladatok
• a szolgáltatás weben történő értékesítési rendszerének kidolgozása,
• értékesítési stratégia kidolgozása és megvalósítása,
• sales forecast, promóciók, árak stratégiai szintű tervezése hazai és külföldi piacokon,
• a termék on-line bevezetése külföldi piacokon (Ausztria, Németország, Svájc, Szlovákia, Csehország, Lengyelország),
• folyamatos üzletfejlesztés, az értékesítési volumen növelése,,
• új szegmensek és piaci lehetőségek felkutatása,
• új célcsoportok, ügyfelek felkutatása és elérése,
• piac és konkurencia figyelése,
• későbbiekben saját szakmai csapat vezetése.
Előny
• előnyt jelent digitális termékek értékesítésében szerzett tapasztalat,
• valamint német nyelvtudás.
Teljes szöveg

pozíció típusa Pozíció tipusa Gyakorlati hátteret igénylő pozíció (>3 év)
szükséges végzettség Szükséges végzettség Felsőfok
munkavégzés helye Munkavégzés helye Egyéb