Account munkatárs

Marketing / Média > Marketing és projectmanagement, üzletfejlesztés

Tapasztalt account munkatársat keres bővülő csapatába a Dialogue Creatives.
favourite
Cégnév
Dialogue Cerative Company
Elvárások
- van legalább 3-4 éves ügynökségi tapasztalatod
- jókora tapasztalatod van online kampányok koordinálásában
- precíz, pontos és rugalmas vagy
- az adminisztratív feladatokkal is jól boldogulsz
- elvarázsolsz bármilyen ügyfelet
- kitűnően beszélsz angolul
- A munka változatos, a kollégák jó fejek és szakmailag toppon vannak
- Csapatban dolgozunk, de lesz lehetőséged egyedül is kibontakozni
- Versenyképes fizetést kapsz
- Lehetőséged lesz irodai és home office munkavégzésre
Feladatok
- Az ügyfeleid és az ügynökségen belüli csapat közötti kommunikáció koordinálása
- Beérkező feladatok felvétele, azok megvalósításában való aktív részvétel
- Ajánlatok elkészítése, prezentálása
- Adminisztráció
Szükséges nyelvismeret
Angol közép
pozíció típusa Pozíció tipusa Gyakorlati hátteret igénylő pozíció (>3 év)
szükséges végzettség Szükséges végzettség Felsőfok