Content Marketing Specialist

Marketing / Média > Egyéb

A Randstad a világ vezető HR szolgáltatója, közel 40 országban vagyunk jelen. Most saját csapatunkat bővítjük, ha minden jól meg épp Veled!
favourite
Cégnév
Randstad
Elvárások
- Felsőfokú végzettség
- kiemelkedő kommunikációs és szövegírói képesség
- social media csatornák részletes ismerete
- Photoshop-ban való alapszintű tervezés
- Facebook hirdetések szerkesztése és elemzése
- SEO és Google Analytics összefüggéseinek ismerete
Feladatok
Ebben a poziban részt veszel:
- az online marketing stratégia fejlesztésében
- a content marketingen keresztül történő közösség építésben
- a Randstad Employer Branding stratégiájának megvalósításában
- különböző piackutatások koordinációjában
- sajtóközlemények kiadásában

Saját hatáskörben felelős leszel:
- a kreatív kommunikáció fejlesztésért és azok teljesítmény értékeléséért
- a honlapunkon lévő blogmotorok szerkesztéséért
- a YouTube, Linkedin, Facebook és Instagram profiljaink üzemeltetéséért
- a posztok és kiemelt hirdetések egy részének kezeléséért
- a social média aktivitások elemzéséért, google analytics riportok készítéséért,
- az ügynökségekkel, beszállítókkal való kapcsolattartásért.
Előny
- Reklámügynökségi tapasztalat, Zoomsphere és Postbeyond használatában való jártasság
Szükséges nyelvismeret
Angol közép
pozíció típusa Pozíció tipusa Gyakorlati hátteret igénylő pozíció (>3 év)
szükséges végzettség Szükséges végzettség Felsőfok