Senior UI designer

Marketing / Média > Grafika, kreatív

Senior UI designert keres a Dialogue Creatives Company
favourite
Cégnév
Dialogue Creatives Kft.
Elvárások
- 3-5 év releváns tapasztalat
- Sketch / Figma ismerete és használata
- Adobe programok ismerete: Photoshop, Illustrator
- Önálló munkavégzés
- Precizitás, pontosság, terhelhetőség
- Megoldásközpontú szemlélet
- Jó kommunikációs készség
Amit ajánlunk
- Nagy látogatottságú, ismert oldalakon dolgozhatsz
- Érdekes, változatos, szakmai kihívásokkal teli munkák
- Fiatal, dinamikus csapat
- Rugalmas munkaidő, heti 1 nap home office lehetőség a járvány után (jelenleg főleg home - office ból dolgozik a design team)
- Kedvező lokáció a Kolosy tértől 2 percre
Feladatok
- UI felületek tervezése önállóan vagy drótváz alapján
- Komponens alapú tervezés, design system készítése és alkalmazása
- Handoff támogatása a dev csapat felé
- Design support feladatok ellátása
Előny
- Ha átlátod a teljes product designt
- Drótvázak készítésében való jártasság
- Animáció és videó készítési ismeretek
- Social media kreatívok előállításában való jártasság
- Nyomdai előkészítésben való ismeretek
pozíció típusa Pozíció tipusa Gyakorlati hátteret igénylő pozíció (1-3 év)
szükséges végzettség Szükséges végzettség Szakképesítés