Senior Graphic Designer

Marketing / Média > Grafika, kreatív

Senior Graphic Designer-t keres a Dialogue Creative Company.
favourite
Cégnév
Dialogue Creatives Kft.
Elvárások
- 3-5 év releváns tapasztalat
- Adobe programok ismerete és használata: Photoshop, Indesign, Illustrator
- Önálló munkavégzés
- Precizitás, pontosság, terhelhetőség
- Megoldásközpontú szemlélet
- Jó kommunikációs készség
Amit ajánlunk
- Ismert és kedvelt márkák kampányain dolgozhatsz
- Érdekes, változatos, szakmai kihívásokkal teli munkák
- Fiatal, dinamikus csapat
- Rugalmas munkaidő, heti 1 nap home office lehetőség a járvány után (jelenleg főleg home office ból dolgozik a design team)
- Kedvező lokáció a Kolosy tértől 2 percre
Feladatok
- Digitális és nyomtatott kreatív anyagok készítése
- Social media kreatívok előállítása
- Tender prezentációk kialakítása
- Microsite-ok, landing oldalak tervezése
Előny
- Ha végig tudsz vinni egy teljes arculattervezést
- Ha jó vagy illusztrációk készítésében
- UI felületek tervezésében szerzett tapasztalat
- Sketch / Figma ismerete
- Animáció és videó ismeretek
pozíció típusa Pozíció tipusa Gyakorlati hátteret igénylő pozíció (1-3 év)
szükséges végzettség Szükséges végzettség Szakképesítés