Archív

FIGYELEM!
Ez a hirdetés már valószínűleg nem aktuális.

Account Managert keresünk digitális fókuszú ügynökségünkbe

Marketing / Média > Értékesítés, account

favourite
Elvárások
•Tapasztalat social media kezelésben és digitális marketingben
•Legalább 1-2 éves ügynökségi tapasztalat
•Kiváló kommunikációs készség
•Szenzációs szervezőkészség
•Precizitás, megbízhatóság
•Legalább középfokú angol nyelvtudás
•Tapasztalat fotó- és videóprodukciók lebonyolításában
Amit ajánlunk
•Stabil munkahely, hosszútávú munkalehetőség
•Újlipótvárosi iroda
•Versenyképes jövedelem
•Változatos feladatok
•Összeszokott, dinamikus csapat
•Fix 8 órás munkavégzés
Előny
Azonnali kezdés
Szükséges nyelvismeret
Angol közép
pozíció típusa Pozíció tipusa Gyakorlati hátteret igénylő pozíció (1-3 év)
szükséges végzettség Szükséges végzettség Felsőfok