Archív

FIGYELEM!
Ez a hirdetés már valószínűleg nem aktuális.

Online Média tervező / Media planner

Marketing / Média > Médiatervezés, -vásárlás

Tapasztalattal rendelkező, digitális tótumfaktumot keresünk, aki lenyűgöz minket a hirdetéskezelők bűvöletével.
-Stabil helyet dinamikusan fejlődő digitális kreatív ügynökségben
-Átlagon felüli, loft irodai munkakörnyezetet
-Fiatal, jó hangulatú csapatot
-Fejlődési lehetőséget, nem csak PPC területen
-Innovatív szemléletet, csak rajtad múlik mit próbálunk ki
-Modern munkaeszközöket
-Komplex kampányok kezelését
-Versenyképes tudást és tapasztalatot
-Versenyképes fizetést
Feladatok
-Tartalommarketing alapú aktivitások teljeskörű média oldali támogatása
-Google Ads/GDN és Facebook/Instagram kampányok setupja, kezelése, optimalizálása
-Felmerülő problémák megoldása
-Kapcsolattartás Google és Facebook supporttal,
-Az eredmények és az elért közönség viselkedésének elemzése, riportok készítése
-Weboldal forgalmi riportok készítése
-Google Analytics adatok elemzése
-Kampánystratégiák tervezése
-Folyamatos munkakapcsolat a projekt és kreatív csapattal
-Bevonódás a kreatív tervezési folyamatokba
-Folyamatos tanulás, önképzés, kutatás
-Proaktív munkavégzés
Előny
-Programmatic buying ismerete
-Prezentációs képességek
-Ha megszereztél már néhány Google Ads és Facebook Blueprint vizsgát
-Programmatic tapasztalat;
pozíció típusa Pozíció tipusa Gyakorlati hátteret igénylő pozíció (1-3 év)
szükséges végzettség Szükséges végzettség Felsőfok