Archív

FIGYELEM!
Ez a hirdetés már valószínűleg nem aktuális.

Account Managert keresünk Az Év Irodája reklámügynökségéhez

Marketing / Média > Marketing és projectmanagement, üzletfejlesztés

Mi vagyunk Az Év Irodája verseny szervezői. 20 éves tapasztalattal és ügyfélkörrel bővítjük reklámcsapatunkat. Csatlakoznál?
favourite
Cégnév
Az Év Irodája
Elvárások
Legyen minimum 2-3 éves ügynökségi tapasztalatod ezen a területen
Legyél jó csapatjékos
Legyél kommunikatív. Cégen belül és az ügyfelekkel egyaránt
Légy precíz és bírd a pörgést
Feladatok
Az új reklámügynökségünk tervezésében veszel részt
Meglévő ügyfeleinkkel tartod a kapcsolatot és menedzseled kampányaikat
Kivennéd a részed a saját rendezvényeink megszervezésében és új projektek kitalálásában
Szükséges nyelvismeret
Angol felső
Fényképes önéletrajzod küldd nekünk fizetési igény megjelölésével!
pozíció típusa Pozíció tipusa Gyakorlati hátteret igénylő pozíció (>3 év)
szükséges végzettség Szükséges végzettség Felsőfok