Média értékesítő - speciális tematika

Marketing / Média > Értékesítés, account

A német tulajdonú B2B kiadó értékesítőt keres piacvezető szakmai lapjaihoz.
favourite
Cégnév
PPH Media
Elvárások
Az értékesítés és az ügyfelekkel való közös ötletelés szeretete, önálló munkavégzés, tartalomorientált gondolkodás, szakmai network gyors kiépítésére való képesség és igény.
Amit ajánlunk
• Nemzetközi háttér
• Fiatal, lelkes csapat
• Színes, változatos munkák, témák egy szakmai területen belül
• Részvétel a kiadványok tartalmának kitalálásában és összeállításában
• Részvétel kiadványok köré építendő aktivitások megtervezésében
• Kellemes munkakörnyezet
• Munka/élet egyensúly
• Részben home office lehetőség
Előny
Idegennyelv ismerete előny, de nem elvárás.
Önéletrajzzal és motivációs levéllel valamint referencia lehetőségekkel.

Jelentkezések zárása: 2020. szeptember 30.

Minden jelentkezőnek válaszolunk!
pozíció típusa Pozíció tipusa Gyakorlati hátteret igénylő pozíció (>3 év)
szükséges végzettség Szükséges végzettség Felsőfok