Ismersz egy jó webdesignert?

Marketing / Média > Grafika, kreatív

Bővülő ügyfélkörünknek és növekvő webes feladatainknak köszönhetően keressük ügynökségünk új tagját webdesigner pozícióra.
favourite
Elvárások
Min. 5 éves tapasztalat webes tervezésben
Adobe PS, ID, AI készségszintű használata, HTML, CSS ismeretek
Reszponzív és adaptív tervezési szemlélet
Webdesigntrendek ismerete
Feladatok
Minőségi weboldalak, landing page-k, webáruházak tervezése
Speciális online felületek kreatív anyagainak (bannerek, e-DM-ek, hírlevelek) tervezése
Online kampányok kreatív koncepcióinak kitalálása és kivitelezése
Felhasználói felületek tervezése arculattól egészen az ikonokig
pozíció típusa Pozíció tipusa Gyakorlati hátteret igénylő pozíció (>3 év)
szükséges végzettség Szükséges végzettség Felsőfok