Archív

FIGYELEM!
Ez a hirdetés már valószínűleg nem aktuális.

Keressük Junior Programmatic Trader-ünk!

Marketing / Média > Egyéb

Ha van mögötted 1-2 év online hirdetéskiszolgáló rendszerben szerzett tapasztalat, nálunk megtanulhatod a szakma csínját-bínját piacvezető kampányokon
favourite
Teljes szöveg
Ezek a feladatok várnak Rád:
• programmatic megrendelések folyamatának kezelése
• kampányok rendszer szintű előkészítése, menedzsmentje, optimalizálása
• szakmai vezető támogatása
• riportok, elemzések készítése

Jó eséllyel pályázol, ha rendelkezel a következőkkel:
• programmatic kampányokban VAGY keresőkampányokban (Google Ads) VAGY adserver területen szerzett 1-2 éves tapasztalat
• digitális média ökoszisztémájának ismerete
• felsőfokú végzettség, szakmai középfokú angol
• strukturált, komplex, megoldásorientált gondolkodás
• terhelhetőség, magasfokú precizitás, proaktivitás

Amit mi kínálunk Neked:
• versenyképes fizetés, rugalmas munkarend
• szuper csapat, izgalmas projektek, piacvezető márkák
• vadonatúj iroda Buda kellős közepén, home office-szal kombinálva

pozíció típusa Pozíció tipusa Gyakorlati hátteret igénylő pozíció (1-3 év)
szükséges végzettség Szükséges végzettség Felsőfok