Archív

FIGYELEM!
Ez a hirdetés már valószínűleg nem aktuális.

Kreatív igazgató

Marketing / Média > Grafika, kreatív

A social media fókuszú digitális ügynökség, a Be Social Kft. Kreatív igazgatót keres!
favourite
Teljes szöveg
Feladatok:
- Digitális és social média stratégia készítése
- Kreatív koncepció kialakítása és megvalósítása
- Integrált kampányok digitális adaptációja
- A kreatív csapat fejlesztése
- Prezentáció készítés és tartás az ügyfél számára

Elvárások:
- Több éves digitális és/vagy integrált kampány rutin multinacionális ügyfelekkel
- Koncepcionális gondolkodás
- Prezentációs gyakorlat
- Munkavégzés csapatban és egyénileg
- Tárgyalóképes angol nyelvtudás
- Tudás átadásban szerzett gyakorlat
- Humor

Amit ajánlunk:
- izgalmas ügyfélkör (Telenor, Tesco, Media Markt, Renault, IKEA, NESTEA, Fiskars Nagyi Titka, stb)
- #legjobbcsapat @besocialhu
- rugalmas feltételek

Jelentkezni a "Jelentkezem" gombra kattintva lehet.
pozíció típusa Pozíció tipusa Gyakorlati hátteret igénylő pozíció (>3 év)
szükséges végzettség Szükséges végzettség Felsőfok