Digital Media Planner

Marketing / Média > Médiatervezés, -vásárlás

Digitális innováció. Közösségi média. Projektmenedzsment. Influencer együttműködés. Belevágnál? Jelentkezz hozzánk!
favourite
Cégnév
GroupM
Teljes szöveg
Feladataid lesznek:
•Online kampányok tervezése (display, PPC és social)
•Online kampányok stratégiai tervezésében való részvétel
•Kapcsolattartás az ügyfelekkel és az online kiadókkal
•Online médiavásárlás
•Kampányoptimalizáció
•Riportálás

Elvásárok:
•2-3 éves online médiavásárlási/médiatervezési tapasztalat
•Széleskörű médiapiaci ismeretek
•Felsőfokú végzettség, minimum középfokú angoltudás
•Pontosság, precízitás, terhelhetőség
•Legyél lelkes, csapatjátékos és nem mellesleg szeresd a jó humort

Előny:
•PPC rendszerek ismerete (Facebook és Google Ads)
•Adszerver ismeret (Gemius DirectEffect)
pozíció típusa Pozíció tipusa Gyakorlati hátteret igénylő pozíció (1-3 év)
szükséges végzettség Szükséges végzettség Felsőfok