Socal media es google menedzser

Marketing / Média > Egyéb

Érdekel a közösségi kommunikáció? Élsz vele és értesz is hozzá? Szeretnéd megvalósítani az ötleteidet és megmutatni a tehetségedet? Téged keresünk!
favourite
Cégnév
Admagic Kommunikációs Ügynökség
Elvárások
• 2-3 év gyakorlati, naprakész tapasztalat social / google területen
• Facebook, Google, Youtube, Instagram, LinkedIn ismerete
• Facebook business/ads manager ismerete
• Magabiztosság, kreatívitás
• Problémamegoldó készség, precízitás
• Kommunikációképes angol nyelvismeret
Amit ajánlunk
• Érdekes, kihívásokkal teli munka
• Valósítsd meg ötleteid - egyéni munkavégzés
• Jófej munkatársak
• Home office
• Versenyképes fizetés
• Rugalmas munkaidő
Feladatok
• Social media / google kampányok menedzsmentje
• Content calendar készítése és tartalomírás
• Grafikus és videós kollégákkal együttműködés
• Facebook-, Instagram-, Linkedin, Youtube-hirdetések tervezése, koordinálása
• Ügyfélkapcsolattartás
• Riportok és prezentációk készítése
• Influencer kampányok koordinálása
Előny
• SEO tapasztalat
• Egyéb nyelvtudás
Fényképes önéletrajz + motívációs levél
pozíció típusa Pozíció tipusa Gyakorlati hátteret igénylő pozíció (1-3 év)
szükséges végzettség Szükséges végzettség Középfok