Archív

FIGYELEM!
Ez a hirdetés már valószínűleg nem aktuális.

Főkönyvelőt keresünk

Turizmus / Hotel / Vendéglátás > Egyéb

A parádfürdői Erzsébet Park Hotel főkönyvelőt keres
favourite
Elvárások
mérlegképes könyvelői végzettség szállodai szakon
min 5 év szakmai tapasztalat
mérlegképes regisztrációval rendelkezzen
Feladatok
főkönyvi könyvelés
számviteli folyamatok felügyelete
számviteli előírások betartása
adóbevallások készítése
éves beszámoló elkészítése
együttműködés a könyvvizsgálóval
Előny
felsőfokú gazdasági végzettség
szállodában szerzett tapasztalat
ERP ismeret
pozíció típusa Pozíció tipusa Vezetői pozíció
szükséges végzettség Szükséges végzettség Felsőfok
munkavégzés helye Munkavégzés helye Heves megye