Szövegíró

Marketing / Média > Grafika, kreatív

Csatlakozz az ország egyik legnagyobb könyvkereskedelmi csoportjához, ahol munkáddal te is hozzájárulhatsz az olvasás népszerűsítéséhez.
favourite
Cégnév
Libri-Bookline Zrt.
Elvárások
Felsőfokú és/vagy szakirányú végzettség
3 év szakmai gyakorlat
Folyamatosan bővülő, naprakész szövegírói ismeretek
Önálló, pontos munkavégzés
Terhelhetőség
Rugalmasság, gyors adaptáció
Kreativitás a munkavégzésben
Kiváló együttműködési készség, jó csapatjátékos
Versenyképes juttatási csomagot: alapbért, mozgóbért, cafeteria juttatást
Izgalmas, sokszínű és felelősségteljes munkakört
Tagságot egy jó hangulatú és összetartó csapatban
Dolgozói kedvezményeket
Feladatok
Azért keresünk, hogy:

A Bookline márka marketing tevékenységéhez kapcsolódó kreatív szövegírói feladatokat elvégezd
A márkákhoz kapcsolódó kampányok kidolgozását támogasd
Hírlevelek, akciók, aloldalak szövegezését ellásd
Weboldal szövegezésében való részvétel
Egyéb megjegyzés
Munkavégzés jellege:

Határozott időre (2020 júliustól-2021 március 31-ig)
Rész, majd teljes munkaidőben
pozíció típusa Pozíció tipusa Gyakorlati hátteret igénylő pozíció (1-3 év)
szükséges végzettség Szükséges végzettség Felsőfok
munkaidő Munkaidő Részmunkaidő