Archív

FIGYELEM!
Ez a hirdetés már valószínűleg nem aktuális.

Campaign Managert keres a Matterkind (Cadreon)!

Marketing / Média > Médiatervezés, -vásárlás

Programmatic területre keressük új csapattagunkat az IPG Mediabrands ad tech csapatába, ahol nemzetközi márkák programmatic kampányait kezelheted.
favourite
Cégnév
Matterkind CEE
Elvárások
• 2 év ügynökségi tapasztalat
• 1 év tapasztalat digitális médiában (PPC és/vagy programmatic)
• magabiztos excel tudás, haladó képletek alkalmazása
• adatvizualizációs eszközök ismerete
• pontos, precíz munkavégzés
Feladatok
• nemzetközi, nagy költségvetésű programmatic kampányok menedzselése
• riportálás és kampányzáró elemzések készítése
• szakmai támogatás nyújtása a kollégák számára
Szükséges nyelvismeret
Angol közép
pozíció típusa Pozíció tipusa Gyakorlati hátteret igénylő pozíció (1-3 év)
szükséges végzettség Szükséges végzettség Középfok