Archív

FIGYELEM!
Ez a hirdetés már valószínűleg nem aktuális.

Grafikus/DTP operátor

Marketing / Média > Grafika, kreatív

Gyorsan növekvő, magyarországi központú nemzetközi szórakoztatóipari cégként csapatunkat fő állású Grafikust/DTP operátorral szeretnénk bővíteni.
favourite
Cégnév
Scavenger Escape
Elvárások
Photoshop, Illustrator, InDesign, 3D programok magas szintű ismerete
Nyomdai előkészítésben való magas fokú jártasság
Pontos és önálló munkavégzés, részletekre való odafigyelés, teherbírás
Amit ajánlunk
Dunai panorámás belvárosi iroda a Jászai Mari téren
Fiatalos, rugalmas csapat és cégvezetés
Változékony, kreatív és új kihívásokkal teli munkakör
Versenyképes fizetés
Feladatok
A cég online és offline grafikai anyagainak
tervezése,
szerkesztése,
tördelése,
képszerkesztése,
nyomdai előkészítése.
pozíció típusa Pozíció tipusa Gyakorlati hátteret igénylő pozíció (>3 év)
szükséges végzettség Szükséges végzettség Középfok