Archív

FIGYELEM!
Ez a hirdetés már valószínűleg nem aktuális.

Keressük Online Médiatervezőnket!

Marketing / Média > Médiatervezés, -vásárlás

Tapasztalattal rendelkező, digitális tótumfaktumot keresünk, aki lenyűgöz minket a hirdetéskezelők bűvöletével.
favourite
Elvárások
Amit bírnánk benned:

- precízitás és önállóság;
- minőségi munkavégzés;
- proaktív és eredményorientáltság;
- Google Ads/GDN és a Facebook/Instagram hirdetések világában jártasság;
- minimum 2 év releváns, PPC területen szerzett tapasztalat;
- rutinszerű riportolás (Google Data Studio, Supermetrics vagy egyéb eszközök segítségével);
- adatok elemzése, majd az összefüggések feltárására való képesség
- magabiztosság a Google Analyticst és Google Tag Manager használatában,
- középfokú angol nyelvtudás;
- hosszú távban gondolkodás.
Amit ajánlunk
- stabil hely egy fejlődő digitális kreatív ügynökségnél;
- átlagon felüli, loft irodai munkakörnyezet;
- fiatal, jó hangulatú csapat;
- fejlődési és előrelépési lehetőség, nem csak PPC területen
- képzéseken és konferenciákon való részvétel,
- innovatív szemlélet, csak rajtad múlik mit próbálunk ki,
- modern munkaeszközök,
- komplex kampányok kezelése
- versenyképes tudás és tapasztalat;
- versenyképes fizetés;
Feladatok
- tartalommarketing alapú aktivitások teljeskörű média oldali támogatása
- Google Ads/GDN és Facebook/Instagram kampányok setupja, kezelése, optimalizálása;
- folyamatos munkakapcsolat a projekt és kreatív csapattal;
- kapcsolattartás Google és Facebook supporttal,
- az eredmények és az elért közönség viselkedésének elemzése, riportok készítése;
- Google Analytics adatok elemzése;
- kampánystratégiák tervezése;
- folyamatos tanulás, önképzés, kutatás;
proaktív munkavégzés.
pozíció típusa Pozíció tipusa Gyakorlati hátteret igénylő pozíció (>3 év)
szükséges végzettség Szükséges végzettség Felsőfok