Archív

FIGYELEM!
Ez a hirdetés már valószínűleg nem aktuális.

Vezető médiavásárlót keres az Art Média

Marketing / Média > Médiatervezés, -vásárlás

A több, mint 20 éves szakmai múlttal rendelkező Art Média médiaügynökség tapasztalt médiavásárlót keres a vásárlói terület vezetésére.
favourite
Elvárások
minimum 1éves vásárlói tapasztalat
pontos és precíz munkavégzés
a szűkös határidők mellett is jól priorizálj

Amit ajánlunk
versenyképes fizetés
baráti hangulatú csapat
változatos feladatkör
kutyabarát barátságos iroda
Feladatok
médiavásárlási terület vezetése
pénzügyi osztállyal kapcsolattartás
számlázás előkészítés
statisztikák, elemzések, riportok készítése
Előny
ismered és használtad már az Octopust
nem rettensz meg az adminisztrációs feladatoktól
jól kezeled a kimutatásokat
nem ismeretlen számodra a számlázási folyamat
pozíció típusa Pozíció tipusa Gyakorlati hátteret igénylő pozíció (1-3 év)
szükséges végzettség Szükséges végzettség Felsőfok