Archív

FIGYELEM!
Ez a hirdetés már valószínűleg nem aktuális.

Idegenforgalmi Értékesítő

Turizmus / Hotel / Vendéglátás > Idegenforgalmi értékesítő

A Taurus Reisen Utazási Iroda idegenforgalmi értékesítőt keres azonnali kezdéssel. A jelentkezéshez szakmai tapasztalat előny, de nem feltétel.
favourite
Cégnév
Taurus Reisen Utazási Iroda
Elvárások
- szakirányú végzettség
- felhasználói szintű számítógépes ismeretek
- kiváló kommunikációs és problémamegoldó képességek
- ügyfélbarát hozzáállás

Amit ajánlunk
- versenyképes munkabér
- fejlődési lehetőség
- családias hangulat
Feladatok
- bejövő utasforgalom kiszolgálása
- call center
- hírlevelek szerkesztése
- kirakati anyag szerkesztése
- weblap felhasználói szintű kezelése
- marketing jellegű feladatok elvégzése
Előny
- szakmai tapasztalat előny, de nem feltétel
- a Taurus Reisen árualapjának és foglalási rendszerének ismerete
- touroperátorok árualapjának ismerete
Szükséges nyelvismeret
Angol közép
pozíció típusa Pozíció tipusa Gyakorlati hátteret igénylő pozíció (1-3 év)
szükséges végzettség Szükséges végzettség Középfok