Archív

FIGYELEM!
Ez a hirdetés már valószínűleg nem aktuális.

MARKETING KOORDINÁTOR

Marketing / Média > Marketing és projectmanagement, üzletfejlesztés

Ha szeretnél prémium kategóriás ruházati termékekkel és kiegészítőkkel foglalkozni inspiráló környezetben, csatlakozz a HEAVY TOOLS csapatához!
favourite
Cégnév
Heavy Tools
Elvárások
Kreativitás, kiváló szervező és kommunikációs készség
2 év marketing területen szerzett tapasztalat
amelyből min. 1 év marketing asszisztensi feladatkör volt
B kategóriás jogosítvány
Amit ajánlunk
Határozatlan idejű munkaviszony
Izgalmas, változatos feladatok
Remek karrier lehetőség a hazai divatszakma egyik legdinamikusabban fejlődő szereplőjénél
Feladatok
A marketing manager munkájának támogatása
Részvétel a marketing stratégia megvalósításában
Kapcsolattartás partnerekkel
Marketing projektek koordinálása
Értékesítési hálózat marketing támogatása, stb.
Szükséges nyelvismeret
Angol közép
Egyéb megjegyzés
Helyszín: 3. ker.
pozíció típusa Pozíció tipusa Gyakorlati hátteret igénylő pozíció (1-3 év)
szükséges végzettség Szükséges végzettség Középfok