Archív

FIGYELEM!
Ez a hirdetés már valószínűleg nem aktuális.

Zenei adminisztráció

Marketing / Média > Egyéb

Zeneipari cég keres adminisztrátori pozícióba talpraesett, megbízható kollégát.
favourite
Elvárások
Precizitás, alaposság
Nyitott személyiség
Önállóság ötvözve csapatmunkára való képességgel
Érdeklődés a zene iránt
Alapszintű angoltudás
Számítógépes ismeretek (Microsoft Office, adatbázis kezelés)
Amit ajánlunk
Több évtizedes know-how
Fejlődési lehetőség
Nemzetközi kapcsolatok
Dinamikus csapat
Nyugodt munkakörülmények
Szükséges nyelvismeret
Angol alap
pozíció típusa Pozíció tipusa Gyakorlati hátteret igénylő pozíció (1-3 év)
szükséges végzettség Szükséges végzettség Középfok