Idegenforgalmi ügyintéző, értékesítő

Turizmus / Hotel / Vendéglátás > Idegenforgalmi értékesítő

Robinson Tours utazási iroda keres budapesti,kiutaztatással foglalkozó irodájába munkatársat Idegenforgalmi ügyintéző, értékesítő pozícióba.
favourite
Cégnév
Robinson Tours Kft
Elvárások
• Kiváló kommunikációs képesség
• Legalább középfokú végzettség
• Kreativitás, gyorsaság, nagyfokú precizitás, pontosság, rugalmasság
• Felhasználói szintű számítógépes ismeret
Feladatok
• vendégekkel való kapcsolattartás
• értékesítés, ajánlatok készítése
• foglalásokhoz kapcsolódó feladatok ellátása, ügyintézés
Előny
• idegen nyelv legalább középszintű ismerete (angol, német, vagy orosz)
• Idegenforgalmi szakterületen szerzett tapasztalat
• szakirányú turisztikai végzettség
Jelentkezni lehet fényképes, MAGYAR nyelvű önéletrajzzal és BÉRIGÉNY megjelölésével

A levél tárgyában kérjük feltüntetni: "Idegenforgalmi ügyintéző,értékesítő -Budapest"
pozíció típusa Pozíció tipusa Pályakezdő pozíció
szükséges végzettség Szükséges végzettség Középfok