Kommunikációs Kampány Támogató

Marketing / Média > Marketing asszisztens

Érdekel a médiakampányok világa? Szívesen dolgoznál az egyik legnagyobb hirdetőnél?
favourite
Teljes szöveg
Fontos számodra a rugalmasság? Akkor a legjobb helyen jársz!
Magyarország egyik legelismertebb médiaügynökségeként az ország egyik legizgalmasabb ügyfele részére keresünk kollégát az alábbi munkakörbe:

Kommunikációs kampány támogató
Téged keresünk, ha…
• 1-2 éves tapasztalattal rendelkezel médiapiaci/kreatív oldali adminisztratív területen
• nem riaszt el az adminisztráció, sőt lelkesítenek a számok, adatok, és precízen dolgozol velük
• magabiztosan használod az Excel-t és az Office programokat
• képes vagy önállóan, felelősségteljesen végezni a munkád
• nem okoz gondot a rendszerben való gondolkodás
Amik feladataid lesznek:
• kampányok kommunikációs támogatása elsősorban non-TV médiacsatornákon
• kampányokhoz tartozó kommunikációs tervezései feladatok támogatása
• kreatív anyagok, bannerek, produkciós listák összehangolása, rendszerezése meghatározott irányelvek alapján
• Facebook adminisztrációs felületének kezelése
• elemzések, riportok előkészítése
• médiaügynökséggel, BTL ügynökséggel, kreatív ügynökséggel való kapcsolattartás

Amiért érdemes velünk dolgozni:
• rugalmasság: 6 órában, nagy részben otthonról is végezhető munka
• ügyfél oldali tapasztalatszerzés
• médiapiac működésének megismerése
• versenyképes fizetés és juttatási csomag

pozíció típusa Pozíció tipusa Gyakorlati hátteret igénylő pozíció (1-3 év)
szükséges végzettség Szükséges végzettség Középfok