Archív

FIGYELEM!
Ez a hirdetés már valószínűleg nem aktuális.

TRAFFIC MANAGER WANTED!

Marketing / Média > Grafika, kreatív

Ha szereted a pörgést, rendmániás vagy, nem blokkol, de lelkesít a káosz és úgy érzed, te vagy az ügynökségi folyamatok Marie Kondoja, téged keresünk!
favourite
Elvárások
- jó kommunikációs készség angolul és magyarul egyaránt
- kreatív ügynökségi tapasztalat
- precizitás, jó szervező-, és problémamegoldó készség
- rugalmasság és magas terhelhetőség
- a legnagyobb hazai és nemzetközi brandek, változatos projektek
- klassz csapat, csodás, kutyabarát irodai környezet
Feladatok
- a grafikai feladatok koordinációja, adminisztrációja
- a grafikai csapat napi to-do-inak tervezése, erőforrások elosztása, az ütemezések felügyelete
- házon belüli kapcsolattartás az account-, illetve a kreatív csapattal, a briefek felvétele, pontosítása, prodlistek készítése
- kreatívok ellenőrzése, határidők nyomon követése
pozíció típusa Pozíció tipusa Gyakorlati hátteret igénylő pozíció (1-3 év)
szükséges végzettség Szükséges végzettség Felsőfok