Szerkesztő - műszaki-technológiai tematika

Marketing / Média >

Nemzetközi gyártócég keres ipari-műszaki magazinjának és online hírlevele tartalmának kialakítására és előállítására a témában jártas újságírót, szerkesztőt.
favourite
Elvárások
A műszaki/technológiai témák szeretete, önálló munkavégzés, tartalomorientált gondolkodás, meglévő szakmai network vagy hiányában annak gyors kiépítésére való belső igény, korábbi szakmai cikkek referenciái.

Német és/vagy angol nyelv olvasási/társalgási szintű ismerete előny.
Amit ajánlunk
- Nemzetközi háttér
- Fiatal, lelkes csapat
- Színes, változatos munkák, témák
- Részvétel a kiadvány tartalmának kitalálásában és összeállításban
- Részvétel a kiadvány köré építendő aktivitások megtervezésében
- Kellemes munkakörnyezet
- Munka/élet egyensúly
- Részben home office lehetőség

Jelentkezés önéletrajzzal és motivációs levéllel valamint referencia cikkek linkjeivel.

Jelentkezések zárása: 2020. augusztus 13.

Minden jelentkezőnek válaszolunk!
pozíció típusa Pozíció tipusa Gyakorlati hátteret igénylő pozíció (>3 év)
szükséges végzettség Szükséges végzettség Felsőfok