archiv_Grafikus munkatársat keresünk

Marketing / Média > Grafika, kreatív

A Nemzeti Média- és Hírközlési Hatóság (NMHH) Kommunikációs Igazgatósága kampányainak, rendezvényeinek kreatív munkáihoz keres grafikus munkatársat.
favourite
Cégnév
Nemzeti Média- és Hírközlési Hatóság
Teljes szöveg
Főbb feladatok:
• nyomtatott anyagok szerkesztése, tördelése, nyomdai előkészítése
• kreatív arculati elemek tervezése és alkalmazása
• nyomdai anyagok tervezésével
• offline és online hirdetések, infografikák készítése
• Microsoft Office sablonok készítése, egyedi prezentációk tervezése (ppt, Prezi)
• szoros együttműködés a szervezeten belüli egységekkel

Elvárások:
• szakirányú felsőfokú végzettség
• minimum 3 év szakmai tapasztalat
• Adobe programcsalád (Illustrator, Photoshop, InDesign) professzionális használata
• arculat és kiadvány tervezési tapasztalat, fotóretusálásban való jártasság
• látványtervezésben, nyomdai előkészítésben való tapasztalat;
• webdesign ismeret
• legalább alapfokú angol nyelvismeret

Előny:
• kreatív ügynökségnél szerzett tapasztalat;
• tipográfiai ismeretek
• megbízhatóság és precizitás
• proaktív és kreatív gondolkodásmód, igényes és kifinomult látásmód
• önállóság és rugalmasság;
• lelkesedés és elkötelezettség.

Amit ajánlunk:
• versenyképes jövedelem, stabil intézményi háttér
• határozatlan idejű jogviszony

A jelentkezéseket a benyújtási határidő után egy hónapon belül elbíráljuk. A munkakör a kiválasztási folyamat után azonnal betölthető. Csak azokat a pályázókat áll módunkban személyesen is meghallgatni, akik képzettségük, ismereteik és szakmai tapasztalataik alapján elképzeléseinknek mindenben megfelelnek. Próbafeladat készítése a kiválasztási folyamat része.

Jelentkezés: nmhh.hu/karrier
• fényképes, magyar nyelvű szakmai önéletrajz
• motivációs levél
• referenciamunka
• jelentkezési határidő: 2019. november 8.
pozíció típusa Pozíció tipusa Gyakorlati hátteret igénylő pozíció (1-3 év)
szükséges végzettség Szükséges végzettség Felsőfok