Kiutaztatási referenst keresünk

Turizmus / Hotel / Vendéglátás > Kiutaztatási referens

Utazzlastminute Utazási Iroda tapasztalattal rendelkező idegenforgalmi referenst keres
favourite
Elvárások
- tapasztalat utaztatási területen
- önálló -, precíz munkavégzés
- kiváló kommunikációs készség és értékesítő képesség
- számítógépes ismeretek
- jó megjelenés
- angol vagy német nyelvtudás
Amit ajánlunk
- 8 órás munkarend
- versenyképes fizetés
- változatos feladatok
- utazási lehetőségek
Feladatok
- kapcsolattartás ügyfelekkel
- árajánlatok összeállítása
- utazási csomagok, repülőjegyek, hajóutak értékesítése
- foglalások lebonyolítása
Előny
- online foglalási rendszerek ismerete
- azonnali munkakezdés
pozíció típusa Pozíció tipusa Gyakorlati hátteret igénylő pozíció (1-3 év)
szükséges végzettség Szükséges végzettség Középfok