Foglalási ügyintéző

Turizmus / Hotel / Vendéglátás > Ügyfélszolgálati munkatárs

A Go Global Travel Ltd újonnan nyíló magyar fiókirodájába keresünk munkatársakat foglalási ügyintéző munkakörbe.
favourite
Cégnév
Go Global Travel HU Kft
Elvárások
Önálló, pontos és precíz munkavégzés, jó kapcsolatteremtő-, és kommunikációs készség, csapatmunka, rugalmasság, jó stressztűrő képesség, magabiztos angol nyelvtudás és számítástechnikai ismeret
Izgalmas és érdekes munka egy fiatal, jó hangulatú, dinamikus csapatban; idegen nyelvek napi szintű használata, versenyképes fizetés + cafetéria
Feladatok
Szállás-, autóbérlés- és egyéb szolgáltatások foglalása világszerte egy online rendszerben az ügyfelek kérésének megfelelően; kapcsolattartás külföldi szolgáltatóinkkal; foglalás különböző portálokon

- e-mailek és telefonhívások megválaszolása
- ügyfeleink minőségi kiszolgálása
- esetenként hétvégi munkavégzés és munkaidőn túli ügyelet biztosítása
- napi feladatok kezelése, egyszerű és összetett kérések, függőben lévő foglalások ellenőrzése, voucherek kiadása
- módosítások intézése
- segítségnyújtás a helyszínen felmerülő kérdésekben
- terhelések, jóváírások, panaszok kezelése
Előny
idegenforgalmi területen szerzett tapasztalat, egyéb idegen nyelvek ismerete
Szükséges nyelvismeret
Angol közép
Egyéb megjegyzés
Go Global Travel Ltd egyike a legnagyobb és legismertebb utazási nagykereskedéseknek, amely szállodai és egyéb, turizmushoz kötődő teljes körű online szolgáltatást nyújt utazási irodáknak.
Profilja: szállodák széles választékban a legalacsonyabbtól a legmagasabb kategóriáig ,autóbérlés és transzferfoglalás, egyéni és csoportos foglalások és kiegészítő szolgáltatások az egész világon.
A cég foglalási platformját több mint 20 000 utazási, illetve utazásszervezői iroda használja világszerte.
magyar- és angol nyelvű önéletrajz és motivációs levél beküldése emailben a szilvia.beke@goglobal.travel címre
pozíció típusa Pozíció tipusa Pályakezdő pozíció
szükséges végzettség Szükséges végzettség Felsőfok