Rendezvényszervező

Marketing / Média > Rendezvényszervezés

Szívesen vennél részt az influencer világban, mint szuper rendezvények megszervezője? Gyakorlott rendezvényszervező vagy? Legyél a csapatunk része!
favourite
Cégnév
Star Network MCN Kft
Elvárások
Érdeklődés az influencerek világa iránt
Legalább 2 éves rendezvényszervezői tapasztalat
Jó kommunikációs és prezentációs képesség
Határozott és ügyfélközpontú személyiség, önálló munkára való alkalmasság
Fejlődni akarás
Elkötelezettség, terhelhetőség
Fejlett szervező készség, precizitás, jó stressz-tűrő és problémakezelő képesség
Számítógép erős felhasználói szintű ismerete
Amit ajánlunk
Alapfizetés + jutalék
Notebook + telefon
Folyamatos képzés és szakmai segítség a piac sikeres megértéséhez, működéséhez
Fiatalos és támogató csapat (átlagéletkorunk 26 év)
Kiváló csapat és munkakörnyezet
Belvárosi iroda
Rendszeres csapatépítők
Feladatok
Influencerekhez kapcsolódó rendezvények (közönségtalálkozók, sport események, táborok, stb.) teljese körű szervezése, promóció szervezése és lebonyolítása (esetenként hétvégi munkavégzés)
Meglévő rendezvényeink továbbgondolása szervezési és tartalmi szempontból
A piac és szereplők megismerése után új rendezvények és formátumok kitalálása
Rendezvények kialakításának, lebonyolításának és zárásának operatív szervezése
Humán erőforrás szervezése, irányítása
Rendezvényekkel kapcsolatos szabályozások naprakész ismerete
Előny
Tapasztalat gyerekeknek és fiataloknak szánt események szervezésében
Online marketing ismerete
Grafikai programok ismerete, képszerkesztési gyakorlat
Multinacionális ügyfelek ismerete, nekik szánt események szervezésében tapasztalat
pozíció típusa Pozíció tipusa Gyakorlati hátteret igénylő pozíció (1-3 év)
szükséges végzettség Szükséges végzettség Középfok