Archív

FIGYELEM!
Ez a hirdetés már valószínűleg nem aktuális.

Ügyfélkapcsolati munkatárs - Account munkakör

Marketing / Média > Értékesítés, account

A Lounge Design 2004-ben alakult. A 100%-ban magyar tulajdonú vállalat keresi új account munkatársát.
favourite
Cégnév
Lounge Design Kft.
Elvárások
• Min. 2-3 éves releváns munkatapasztalat
• MS Office programok felhasználó szintű ismerete
• Kiváló kommunikációs és problémamegoldó készség
• Agilis hozzáállás és megoldás központú gondolkodás
• Erős projektmenedzsment- és ügyfélkapcsolati tapasztalat
• Határidők pontos betartása
• Precizitás
• Önálló- és felelősségteljes munkavégzés
Amit ajánlunk
• Versenyképes bérezés
• Fiatal, dinamikus, jókedvű csapat
• Hosszútávú munkalehetőség
• Konferenciákon, szakmai képzéseken való részvétel lehetősége
• Kutyabarát irodaként működünk
Feladatok
• Izgalmas és integrált kreatív kampányok tervezésének és kivitelezésének teljes körű projekt koordinációja az ügyfél brieftől a megvalósulásig
• Napi szintű kapcsolattartás a kijelölt ügyfelekkel, a beérkező ügyféligények feldolgozása,
• Kapcsolódó munkafolyamatok előkészítése, megszervezése és nyomon követése a különböző társ-osztályokkal
• A felmerülő munkafolyamatok házon belüli koordinációja, az ügynökség működési struktúrája alapján elvárt projektmenedzsment
• Alvállalkozókkal történő egyeztetés, kapcsolattartás napi szinten
• Ajánlatok, szakmai anyagok, prezentációk készítése
• Költségvetések folyamatos figyelése és kontrollálása, árajánlatok összeállítása a
• Rendszeres beszámolók, összefoglalók készítése a felettesei számára
• Közreműködés a projektek elszámolásában, adminisztrációjában
Előny
• angol nyelvtudás
pozíció típusa Pozíció tipusa Gyakorlati hátteret igénylő pozíció (1-3 év)
szükséges végzettség Szükséges végzettség Középfok