Wellness- és spa manager hévízi szállodába

Turizmus / Hotel / Vendéglátás > Egyéb

A Palace Hotel**** Hévíz wellness- és spa managert keres határozatlan időre.
favourite
Teljes szöveg
A Palace Hotel**** Hévíz wellness- és terápia managert keres határozatlan időre.

Feladatok:
- a gyógyászati-, wellness- és uszoda részleg munkájának teljes körű felügyelete, dolgozóinak irányítása
- az érkező vendégek fogadása, tájékoztatása
- gazdálkodás a fenti részlegeken
- ajánlatok kidolgozása, javaslattétel új szolgáltatásokra, hatékonyabb munkavégzésre
- konkurencia elemzés
- az orvosok munkájának segítése
- diszpécserelés
- kapcsolattartás a munkaterülethez kapcsolódó vállalkozásokkal
- adminisztrációs munkák elvégzése

Elvárások:
- wellness- és spa manageri végzettség
- több éves szállodai spa manager gyakorlat
- német, esetleg angol nyelvtudás
- hotelprogram (Hostware) ismerete
- egészségügyi végzettség és egyéb nyelvtudás előny
- kedves, nyitott, kommunikatív személyiség

Amit ajánlunk:
- fiatalos munkakörnyezet
- érdekes, változatos és felelősségteljes foglalkozás egy jól prosperáló szállodában
- versenyképes fizetés

Szállodánk szállást nem tud biztosítani.
pozíció típusa Pozíció tipusa Gyakorlati hátteret igénylő pozíció (>3 év)
szükséges végzettség Szükséges végzettség Szakképesítés
munkavégzés helye Munkavégzés helye Zala megye