Archív

FIGYELEM!
Ez a hirdetés már valószínűleg nem aktuális.

Utazási tanácsadó egzotikus körutazások és üdülések területére

Turizmus / Hotel / Vendéglátás > Értékesítési manager

Az irodánk a forgalom növekedése miatt bővíti csapatát, jelentkezz, légy a csapatunk tagja!
favourite
Cégnév
1000 Út Utazási Iroda
Elvárások
 Motiváltság és munkabírás
 Talpraesett, proaktív, nyitott személyiség
 Pontosság, jó kommunikációs készség
 18 éve stabilan működő és folyamatosan fejlődő, megbízható Utazási Iroda, amelynek jó neve van az utasok és a szakma körében, és amelynek további tervei vannak a növekedés és fejlődés irányába
 Dinamikus környezet
 Kihívásokkal teli, szakmai fejlődési lehetőségek
 Reprezentatív irodai környezet
 Versenyképes fizetés
 Lehetőség kreatív munkára
Feladatok
 Egzotikus üdülések és körutazások szervezése és értékesítése
 Saját szervezésű egzotikus csoportos körutak értékesítése és szervezése
Szükséges nyelvismeret
Angol közép
pozíció típusa Pozíció tipusa Gyakorlati hátteret igénylő pozíció (>3 év)
szükséges végzettség Szükséges végzettség Felsőfok