FCM Skyline gyakorlott jegyeladót keres

Turizmus / Hotel / Vendéglátás > Repülőjegy értékesítő

Az FCM Skyline Tickets több mint 25 éves iroda nemzetközi cégeknél szerzett, min 3 éves tapasztalattal rendelkező jegyeladó, utazási tanácsadót keres
favourite
Elvárások
minimum 3 éves gyakorlat jegyeladás területén, lehetőleg nemzetközi cégnél, angol nyelvtudás, Galileo foglalási rendszer ismerete
Amit ajánlunk
versenyképes jövedelem, családias légkör, nemzetközi háttér
Feladatok
magyar és nemzetközi cégek utaztatása
Előny
Galileo foglalási rendszer ismerete, nemzetközi utazási irodánál szerzett tapasztalat, angol nyelvtudás
Szükséges nyelvismeret
Angol közép
pozíció típusa Pozíció tipusa Gyakorlati hátteret igénylő pozíció (>3 év)
szükséges végzettség Szükséges végzettség Középfok