Archív

FIGYELEM!
Ez a hirdetés már valószínűleg nem aktuális.

Utazási tanácsadót keresünk

Turizmus / Hotel / Vendéglátás > Idegenforgalmi értékesítő

A Tensi Cégcsoport Debrecenben megnyíló irodájába keres olyan kollégát, aki szereti a kihívásokat és szívesen csatlakozik egy innovatív csapathoz.
favourite
Cégnév
TENSI UTAZÁSI IRODA
Elvárások
- Többéves szakmai gyakorlat
- Felhasználó szintű számítógépes ismeret
- Amadeus foglalási rendszer ismerete
- Angol nyelvtudás
- Precíz, igényes, rugalmas, gyors és önálló munkavégzés
- Jó kommunikációs és problémamegoldó készség
- Elhivatottság, ügyfélorientált szemlélet
Amit ajánlunk
- Igényes munkakörülmények
- Innovatív, lendületes csapat
- Versenyképes fizetés, érdekeltségi rendszerrel
Előny
- Szakirányú felsőfokú végzettség
- Repülőjegy értékesítő vizsga
pozíció típusa Pozíció tipusa Gyakorlati hátteret igénylő pozíció (1-3 év)
szükséges végzettség Szükséges végzettség Középfok
munkavégzés helye Munkavégzés helye Hajdú-Bihar megye