Kiutaztatási referens

Turizmus / Hotel / Vendéglátás > Kiutaztatási referens

A több mint 10 éve működő utazási irodánk a TandT cégcsoport (sportbolt, síiskola, utazási iroda) része, fő profilunk: síutak szervezése.
favourite
Elvárások
Jó kommunikációs készség
Talpraesett, proaktív személyiség
Gyors tanulékonyság, önálló munkavégzés
Kiváló problémamegoldó képesség, munkabírás
Társalgási szintű angol és/vagy német nyelvismeret
MS Office programok felhasználói szintű ismerete
Amit ajánlunk
Kellemes munkakörnyezet
Versenyképes jövedelem
Fiatalos csapat
Szakmai fejlődési lehetőség
Határozatlan idejű munkaszerződés
Azonnali munkakezdés
Feladatok
Utazások szervezése, közvetítése és értékesítése
Külföldi szállásadó partnerekkel, személyszállító partnerrel való kapcsolattartás
Ajánlatok elkészítése, értékesítése
Utasokkal való kapcsolattartás
Foglalások készítése, nyomon követése
Számlák kiállítása, adminisztrációs feladatok ellátása
Előny
Felsőfokú végzettség
Legalább 1 év releváns szakmai tapasztalat
VIP rendszer ismerete
További nyelvismeret
További infók: +36 70 376 0660.
pozíció típusa Pozíció tipusa Pályakezdő pozíció
szükséges végzettség Szükséges végzettség Középfok