Archív

FIGYELEM!
Ez a hirdetés már valószínűleg nem aktuális.

Utazás Értékesítő

Turizmus / Hotel / Vendéglátás > Értékesítő / Területi képviselő

Olyan értékesítőket keresünk, akik utazási szegmensben szerzett tapasztalatuk és kapcsolataik révén új partnereket hoznak be a Bónusz Brigád oldalára.
favourite
Cégnév
Bónusz Brigád
Elvárások
B2B értékesítési tapasztalat
Utazási szektor ismerete
Akvirálás
Account management
Hideghívások
Amit ajánlunk
Rengeteg új kapcsolatra tehetsz szert;
Versenyképes, teljesítményfüggő bérezés felső korlát nélkül (fix alapbér + jutalék);
„Munkaidődet”, - ha az irodában tartózkodsz – egy inspiráló, egyedi, világszínvonalú munkakörnyezetben és infrastruktúrában töltheted a XIII. kerületben, a Duna-part szomszédságában;
Sikeres, jó nevű cégünk nyitott, fiatalos csapatában dolgozhatsz.
Feladatok
Legfőbb feladatod felkutatni azokat a potenciális hoteleket, szállodákat, apartmanokat, vendégházakat, utazási irodákat és szervezőket, akik ajánlatai által színesebbé válhat a Bónusz Brigád oldala, ezzel boldoggá téve vásárlóinkat.
Előny
1-2 év releváns tapasztalat
Vénádban van az értékesítés
Hatékony tárgyalástechnika
Kapcsolatok utazás szektorban
Szükséges nyelvismeret
Angol közép
Egyéb megjegyzés
Az ideális jelentkező:
Szeret tanulni, fejlődni
Pörgős
Kitartó
Kiváló problémamegoldó
könnyen teremt kapcsolatot
Barátságos és kíváncsi
Szeret ötletelni
Jól osztja be az idejét
Nem fél egy kis versenytől
pozíció típusa Pozíció tipusa Gyakorlati hátteret igénylő pozíció (1-3 év)
szükséges végzettség Szükséges végzettség Egyéb