FCM Skyline Tickets utazási iroda repjegyes kollégát keres

Turizmus / Hotel / Vendéglátás > Repülőjegy értékesítő

Családias légkört, nemzetközi háttért, fejlődési lehetőséget, versenyképes jövedelmet kínálunk gyakorlott repjegyes, angolul tudó kollégának
favourite
Cégnév
Skyline Tickets kft, FCM travel képviselet
Elvárások
Lehetőleg Galileo ismerete, angol nyelvtudás írásban és beszéd szinten
Versenyképes jövedelem, fejlődési lehetőség, családias légkör
Feladatok
Repülőjegy foglalás, ajánlatok készítése cégeknek és magán személyeknek. Turisztikai feladatok ellátása, szálloda és transzfer, kirándulások foglalása, utas biztosítás intézése, kimutatások az utazásokkal kapcsolatban
Előny
Tapasztalat hasonló irodáknál
Szükséges nyelvismeret
Angol közép
pozíció típusa Pozíció tipusa Gyakorlati hátteret igénylő pozíció (>3 év)
szükséges végzettség Szükséges végzettség Középfok