A Balaton Riviéra Turisztikai Egyesület TDM menedzseri állást hirdet.

Turizmus / Hotel / Vendéglátás > TDM pozíció

Elhivatott, lelkes, jó kapcsolatteremtő készséggel rendelkező TDM menedzser jelölt jelentkezését várjuk.
favourite
Elvárások
- Szakirányú felsőfokú végzettség (közgazdász – turizmus) és min. 3 éves gyakorlat a turizmus területén
- Angol és/vagy német középfokú nyelvismeret
A munkakör határozatlan idejű, teljes munkaidős viszonyban tölthető be. Bérezés megegyezés szerint.
Feladatok
A Balaton Riviéra térség turizmusának koordinálásában való részvétel, rendezvények szervezése a balatoni őszi és tavaszi szezonok megteremtése érdekéken, az Egyesület tagságának érdekképviselete, kapcsolatok ápolása - média, sajtó, stb.
Előny
- Vezetői tapasztalat
- B kategóriás jogosítvány
- Rendezvényszervezési gyakorlat
- TDM munkaszervezetben szerzett gyakorlat
- Versenyszférában szerzett marketinges gyakorlat
- Szállodai értékesítésben szerzett gyakorlat előnyt jelent.
- Dinamikus, proaktív személyiség, kiváló kommunikációs készség
- Kiváló szervező és problémamegoldó készség
- Felhasználói szintű MS Office ismeretek
Szükséges nyelvismeret
Angol közép
Teljes szöveg
Elvárás:
Előny:
pozíció típusa Pozíció tipusa Vezetői pozíció
szükséges végzettség Szükséges végzettség Felsőfok
munkavégzés helye Munkavégzés helye Veszprém megye