Archív

FIGYELEM!
Ez a hirdetés már valószínűleg nem aktuális.

Utazási Irodai értékesítő/referens

Turizmus / Hotel / Vendéglátás > Idegenforgalmi értékesítő

VI. kerületi utazási irodánkba keresünk teljes vagy részmunkaidős, több éves tapasztalattal rendelkező kollégát.
favourite
Elvárások
– minimum 2 éves szakmai tapasztalat utasforgalmi területen
– önálló munkavégzés
– számítógépes ismeretek
– ügyfélközpontú szemlélet
– kiváló kommunikációs készség
– angol vagy német nyelvtudás előnyt jelent
Amit ajánlunk
– biztos, hosszútávú állás egy 30 éves magyar cégnél
– versenyképes jövedelem
– bónusz és utazási lehetőség
Feladatok
– ajánlatkérések kezelése
– utasok tájékoztatása
– utazási szerződések megkötése
– a foglalással kapcsolatos feladatok elvégzése
pozíció típusa Pozíció tipusa Gyakorlati hátteret igénylő pozíció (1-3 év)
szükséges végzettség Szükséges végzettség Szakképesítés