Archív

FIGYELEM!
Ez a hirdetés már valószínűleg nem aktuális.

ON-LINE ÉRTÉKESÍTŐ MUNKATÁRS - BUDAPEST

Turizmus / Hotel / Vendéglátás > Idegenforgalmi értékesítő

A Kartago Tours Zrt. értékesítő munkatársat keres budapesti foglalási központjába.
favourite
Cégnév
Kartago Tours Zrt.
Elvárások
TÉGED keresünk, ha

- szívesen dolgoznál egy stabil nemzetközi hátterű, dinamikus csapatban
- ügyfélorientált szemléletű, agilis és terhelhető vagy
- erős felhasználói szintű informatikai készségekkel rendelkezel
- nem okoz problémát a rugalmas időbeosztás (H-V 8-20 óra között)
- szereted a pörgést, de tervezhető és kiszámítható munkakörülményekre vágysz
- motivál a siker és az ügyfelek elégedettsége
- gyakorlott utazó vagy
Amit ajánlunk
- nemzetközi környezet, stabil külföldi háttér
- fiatalos, dinamikus csapat
- határozatlan idejű munkaszerződés
- bruttó 330.000 Ft havi jövedelem (alapbér Br. 210.000 Ft + jutalék Br. 100-120 Ft)
Feladatok
- a Kartago Tours által szervezett utazások online és telefonos értékesítése
- kapcsolattartás az ügyfelekkel online (chat), emailben és telefonon
- utazási szerződések, foglalások teljeskörű ügyintézése
Előny
utazási irodai tapasztalat, foglalási rendszerek ismerete előny!
pályakezdők jelentkezését is várjuk!
Egyéb megjegyzés
Pontos, jó kommunikációs készségű, ügyfélközpontú szemlélettel rendelkező munkatársak jelentkezését várjuk.
Önéletrajzokat az alábbi e-mail címre kérünk:
pozíció típusa Pozíció tipusa Gyakorlati hátteret igénylő pozíció (1-3 év)
szükséges végzettség Szükséges végzettség Középfok