Archív

FIGYELEM!
Ez a hirdetés már valószínűleg nem aktuális.

GRAFIKUS(oka)T KERESÜNK!

Marketing / Média > Grafika, kreatív

Ha úgy érzed szívesen lennél az ország 3. legnagyobb árbevételű ügynökségi csoportjánál grafikus, akkor merülj el a részletekben
favourite
Elvárások
- 3 év szakmai tapasztalat
- alapos, precíz, megbízható munkavégzés,
- az alap grafikai szerkesztőprogramok alapos ismerete
- az angol nyelv legalább középfokú ismerete
Amit ajánlunk
- profi és segítőkész munkatársak, jó hangulat
- változatos projektek, nagy márkákon is
- igényes munkakörnyezet
- versenyképes fizetés és stabil ügynökségi háttér
- kialakult és aktívan működtetett teljesítményértékelési rendszer
Egyéb megjegyzés
pozíció típusa Pozíció tipusa Gyakorlati hátteret igénylő pozíció (1-3 év)
szükséges végzettség Szükséges végzettség Egyéb