Archív

FIGYELEM!
Ez a hirdetés már valószínűleg nem aktuális.

Üzletfejlesztési Manager

Marketing / Média > Marketing és projectmanagement, üzletfejlesztés

A HG Media cégcsoport Üzletfejlesztési Manager pozícióra keres sales tapasztalattal rendelkező lelkes kollégát.
favourite
Elvárások
- Határozott, következetes és dinamikus személyiség
- Kiváló problémamegoldó és döntéshozó képesség
- Eredmény- és ügyfélorientált gondolkodásmód
- Felelősségteljes, önálló munkavégzésre való képesség
- Értékesítésben szerzett tapasztalat
Amit ajánlunk
- Versenyképes, teljesítményalapú bérezés
- Jó hangulatú, családias légkör
- Személyes fejlődés és a cégcsoporton belüli karrierlehetőség
Feladatok
- A Content Marketing terület értékesítésének fejlesztése
- Üzletszerzés teljes folyamata
- Tárgyalások új és meglévő partnerekkel
- Rendszeres operatív és adminisztrációs feladatok elvégzése
- Stratégiai fejlesztési javaslatok megfogalmazása

pozíció típusa Pozíció tipusa Gyakorlati hátteret igénylő pozíció (>3 év)
szükséges végzettség Szükséges végzettség Felsőfok