Archív

FIGYELEM!
Ez a hirdetés már valószínűleg nem aktuális.

Utazási Tanácsadó

Turizmus / Hotel / Vendéglátás > Idegenforgalmi értékesítő

Utazási tanácsadó szervezett csoportos utazások területére. Légy a csapatunk tagja, dolgozz nálunk!
favourite
Cégnév
1000 Út Utazási Iroda
Elvárások
- Motiváltság és munkabírás
- Talpraesett, proaktív, nyitott személyiség-
- Pontosság, jó kommunikációs készség
- Gyors tanulékonyság
- 17 éve stabilan működő és folyamatosan fejlődő, megbízható Utazási Iroda, amelynek jó neve van az utasok és a szakma körében és amelynek további tervei vannak a növekedés és fejlődés irányába
- növekedés és fejlődés irányába.
- Dinamikus környezet.
- Kihívásokkal teli, szakmai fejlődési lehetőségek
- Reprezentatív irodai környezet
- Versenyképes fizetés
- Lehetőség kreatív munkára
Feladatok
Saját szervezésű utak értékesítése: megrendelések felvétele, kapcsolattartás az utasokkal.
Utazásszervezési feladatok.
Előny
Hasonló munkakörben szerzett legalább 2-3 éves szakmai tapasztalat, viszont pályakezdők, szakmai képesítéssel frissen végzett kollégák jelentkezését is várjuk.
Szükséges nyelvismeret
Angol közép
+36 20 415-9534
pozíció típusa Pozíció tipusa Gyakorlati hátteret igénylő pozíció (1-3 év)
szükséges végzettség Szükséges végzettség Felsőfok